قوانین سرویس دهی

قوانین استفاده از خدمات

سامانه شماره مجازی مطابق با قوانین کشور راه اندازی شده و قانونی می باشد. هرگونه استفاده غیر مجاز از شماره ها بر عهده مصرف کننده می باشد.

تنها وظیفه پنل سامانه شماره مجازی ، تحویل شماره برای سرویس مورد نظر و دریافت کد پیامکی می باشد،

لذا: در صورت عدم دریافت و نمایش کد پیامکی، هیچ هزینه ای از اعتبار شما کسر نخواهد شد.

بعد از دریافت کد و استفاده در سرویس مورد نظر، هر گونه محدودیت و مسدودیت و مشکلی که از سمت سرویس مورد استفاده برای شماره ایجاد شود خارج از تعهد ما می باشد.

شماره های مورد استفاده به صورت پیش فرض تنها قابلیت دریافت یکبار پیامک را دارا هستند، لذا دریافت مجدد کد تحت هیچ عنوان برای ما امکان پذیر نمی باشد. در صورتی که شماره ای قابلیت دریافت چندباره پیامک را دارا باشد هنگام دریافت شماره اطلاع داده میشود.

شماره ها بنا به تجربه و تعهد اپراتور اصلی مخابراتی از کشورهای مختلف اختصاصی بوده و تنها شما برای سرویس خریداری شده استفاده خواهید کرد. این مسأله در اغلب قریب به اتفاق شماره ها صادق است اما در صورتی که شماره از قبل استفاده شده بود و یا بعد از آن توسط اپراتور کشور خارج از ایران به شخص دیگری واگذار شد (خلاف تعهد) سامانه شماره مجازی تعهدی نسبت به این مسأله نمی پذیرد. می توانید از قسمت آموزشها، فرا بگیرید چگونه تشخیص دهید شماره قبل از شما استفاده نشده است.

فعالیت شما باید با اتصال اینترنت اصلی کاربر انجام شود و هرگونه خرید یا شارژ حساب که فرد از طریق پراکسی یا وی پی ان و یا سایر مخفی کننده های محل اتصال کاربر به اینترنت ثبت کند غیر قانونی می باشد.

سامانه شماره مجازی حق خود می داند هر زمان که نیاز بود از کاربر مدارک شناسایی لازم ( کارت ملی ، شناسنامه ، تلفن ثابت، قبض تلفن ، آدرس و … ) را جهت احراز هویت مطالبه نماید و در صورت عدم همکاری از طرف کاربر مبلغ واریزی را بلوکه کرده و دسترسی کاربر را مسدود نماید.

روش پرداخت تنها به صورت اینترنتی بوده و کارت به کارت یا ارسال شارژ مورد قبول نمی باشد.

کاهش اعتبار تنها در صورت دریافت کد انجام می شود و پس از دریافت کد، امکان بازگشت اعتبار وجود ندارد.

استفاده از شماره های مجازی برای استفاده شخصی و نگهداری اطلاعات مهم و مدارک و تصاویر شخصی به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود و مسئولیت و حیطه کاری سامانه تنها به ارائه یکبار کد جهت فعالسازی موقت اکانت در برنامه/سایت مورد نظر را دارد.

در صورت فحاشی و استفاده از الفاظ رکیک در پیام های ارسالی به پشتیبانی، حساب کاربری فرد بدون هیچ اخطاری مسدود شده و اعتبار کاربر در پنل کاربر باقی مانده و قابل استفاده نمی باشد.

شماره های موجود در سامانه تنها برای یکبار فعالسازی در سرویس ها و برنامه هایی که پیش شماره کشور ایران را محدود کرده اند مناسب بوده و به هیچ عنوان برای استفاده شخصی پیشنهاد نمی شود و سرویس دهی سامانه برای استفده شخصی از شماره ها نمی باشد.

قوانین امور مالی:

قیمت شماره ها ممکن است بنا بر تغییر نرخ دلار و ارز سایر کشورها و قوانین مخابراتی کشورها تغییر کند. در صورت مشکل در پرداخت آنلاین و عدم شارژ حساب شما و عدم واریز وجه به حساب سایت، مبلغ پرداختی مطابق قوانین بانکی بین 24 تا نهایتا 72 ساعت به حساب شما برگشت می خورد. درخواست انصراف از شارژ و برگشت پول به حساب شما: در صورت موافقیت پشتیبانی و برگشت وجه مبلغی از وجه پرداختی ( 1درصد کل مبلغ + 5000 ریال هزینه کارت به کارت) کسر شده و مابقی به حساب شما برگشت می خورد. 

این قوانین همیشه از طریق دکمه ی "قوانین سرویس دهی" قابل مشاهده است و مسئولیت مطالعه آن، برعهده کاربر می باشد.